Sameh Mohamed Hussien - Carpenter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Carpenter > Sameh Mohamed Hussien

Sameh Mohamed Hussien

Carpenter
Done Orders
21
Reviews Count
24

Reviews

وليد

دقة في المواعيد

Sameh Mohamed Hussien

شكرا

Sherin Ewase

thank u

Sameh Mohamed Hussien

شكرااا

وائل بركه

اكثر من ممتاز في شغله وأسعاره

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدا

Tahani Gasim

الاتقان

Sameh Mohamed Hussien

شكراجداعلى زوق. حضرتك

Mada Ash

تمام

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدن

Hatem Ramadan

ما شاء الله شغل جميل و شخصية محترمة و مواعيد مظبوطة ربنا يباركلك و يوفقك

Sameh Mohamed Hussien

شكراجداعلى.زوق.حضرتك

احمد

راجل محترم ومتعاون ربنا يباركله وسيتم التعاون معه دوما لانه متكمن ف مهنته واسعاره موضوعيه شكرا استاذ سامح

Sameh Mohamed Hussien

شكراجزيلاعلى.وزقل.وعلي.تقديرك

Mohammed T El-Mansuri

didnt have the right tools

Sameh Mohamed Hussien

شكرا

Isaac Magdy

فني محترم .. ملتزم في مواعيدة .. شغل ممتاز وبسرعة

Sameh Mohamed Hussien

شكراعلي. التقدير

Ahmed Andy

الفني محترم جدا و النظام و النظافة جيدة جدا لكن السعر مبالغ فية جدا جدا جدا بشكل غريب !

Sameh Mohamed Hussien

دي سعرالشركه. مش. سعرانا. شكرا.علي.التقدير

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراحدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكرجدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكرجدا

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراااجدن

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدن

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكرااجدن

samah

كل حاجة ممتازة مرسي جدا

Sameh Mohamed Hussien

شكراا

Ahmed Talaat

سعر مرتفع اكبر من المفروض

Sameh Mohamed Hussien

شكراااااا

Ahmed Mosa

ممتاز

Sameh Mohamed Hussien

شكراعلي أ لتقدير

Ahmed ammar

حقاً رجل محترف يختصر الوقت ونظافة فوق العادي

Sameh Mohamed Hussien

شكراعلي ا لتقدير

Shrif Nadir

شاب محترم وسريع

Sameh Mohamed Hussien

شكراجدااادی من زوف حضرتك

Problem Description

Address

Date

Monday 17 June

Tuesday 18 June

Wednesday 19 June

Thursday 20 June

Friday 21 June

Saturday 22 June

Sunday 23 June

Monday 24 June

Tuesday 25 June

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon