Adel Emam Mohamed - Plumber

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Plumber > Adel Emam Mohamed

Adel Emam Mohamed

Plumber
Done Orders
49
Reviews Count
36

Reviews

zeinab

سباك جيد جدا وملتزم بالميعاد وصريح في مصلحه العميل

هيثم

فني ممتاز جدا ودقيق ومبتكر ودقيق في المواعيد

Osama Emam

ملتزم بمواعيدو ووصل قبل الميعاد كمان، انجر بسرعة الشغل.. المصنعية هي اللي غالية شوية

ahmed elsabbagh

علي كفاءة عالية و جودة ممتازة في العمل بالاضافة الي التزام تام بالميعاد المتفق عليه ودراية تامه بحسن خدمة العميل

مريم

التزام وجدية

Tarek

ممتاز وسريع وعارف هو بيعمل ايه

مريم

جدية والتزام

Asia Hadii

no

Dalia Hamed

انسان محترم وخلوق جدا وشغل ممتاز.

MEna WEliam

شاطر ومحترم وانصح بالتعامل معه

Mahmoud

ملتزم فى ميعاده وشغله نظيف بجودة جيدة جدا

Dr.Khaled Ahmed

ممتاز و انصح به

معتز

ممتاز

Mohamed Samir

شغل ممتاز

Hosam Hasan Ibrahim

شكرا

Mohamed Abuzeid

استاذ عادل حقيقي حد شاطر جدا . جه قبل ميعاده بساعة وكنت قولتله معلومات غلط ومع ذلك برضه ماتضايقش و كان عامل حسابه علي كل الحالات ومعاه كل ادواته .

Mina Mans

مثال للاحترام و الالتزام

عبدالله النادي

محترم وشغله نضيف جدًا

Shosho Kinawy

عادل امام راجل محترم جدا وشغله رائع

Shosho Kinawy

عادل امام راجل محترم جدا وشغله رائع

Shosho Kinawy

عادل امام راجل محترم جدا وشغله رائع

faten

تم عمل المطلوب

Zac Holden

Adel showed up 10 minutes early with all of the tools and supplies he needed based on my order. He was professional and fast and cleaned up after himself. He didn't speak any English but we communicated through Google Translate. I recommend Adel for your plumbing needs.

Ahmed Soliman

جيد جداً

Mai Moheb

مواعيد مظبوطه شغل هايل

Mohamed Samir

شغل ممتاز

خالد يسري

شغله كويس ما شاء الله وحاول كتير في مشكلة عندي صعبة لحد ما عملها

Mina S. Kamil

اكثر من رائع ملتزم بالميعاد و شغله نظيف

Sa3adah

راجل فاهم بيعمل وبأدق التفاصيل وشغل نضيف جدا

Ismail Zidan

الفني ممتاز و محترم و ملتزم بالموعد. نظف مكان بعد انتهاء التصليح و شغله كويس و متعاون

Ahmado Alkhalek

ممتاز

Alshaymaa Farahat

ممتاز

Ahmad Abd El Galil

المطلوب: تركيب خلاط. الخدمة جيدة. السعر باهظ. الجودة جيدة. ملتزم بالمواعيد.

Mohamed Maher Farhoud

فني ممتاز للغاية ننصح به الجميع

Osama Ahmed

ماهر ونظيف وامين في انجاز عمله

سميره

جدا ممتاز

Problem Description

Address

Date

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Sunday 3 March

Monday 4 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon