Mahmoud Farag - Air Conditioning Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Air Conditioning > Mahmoud Farag

Mahmoud Farag

Air Conditioning
Done Orders
29
Reviews Count
18

Reviews

Ahmed

very quick and organized

Mahmoud Farag

شكرا يا ا.احمد

Hoda Hassan Issa

إنسان محترم و ملتزم

Mahmoud Farag

شكرا لحضرتك

تيمور توفيق

ممتاز و دقه فى العمل شكرا استاذ محمود

Mahmoud Farag

العفو يا فندم تحت امر حضرتك

Mohamed Bahaa

v good

Mahmoud Farag

tankes

Nagla Ashraf

الجودة ستضاف إذا لم يتجدد العطل

Mahmoud Farag

أن شاء الله خير.تحت امرك يا فندم

Mai Mostafa

Good

Mahmoud Farag

thanks

Ahmed Abouelala

كله تمام

Mahmoud Farag

شكرا لحضرتك يا دكتور

Mohamed Azouz

أتعجب من حساب رسم للمعاينة بمبلغ مائة جنيه في جهاز أخبرني بأنه سيحتاج قطع الغيار مكلفه وذلك خلال فترة لا تتعدى العشرون دقيقة...مع وعد لم يحدث بإرسال فاتورة بمبلغ المعاينة..!!

Mahmoud Farag

بشمهندس محمد بعد التحيه اولا انا بعت لحضرتك الفاتورة قبل ما اتحرك من الشقه ولو عايز تصلح الجهاز احنا تحت امرك ولو حضرتك شايف ان قطع الغيار غاليه ممكن تجيبها واحنا نركبها موديل الجهاز كاريير KW12

Amr Fekry

كان محترم وكويس وشغله نضيف

Mahmoud Farag

شكرا بشمهندس عمرو

abeer hegazi

التزام بالموعد و سرعة في اتمام العمل و شخص مهذب

Mahmoud Farag

شكرا جزيلا لحضرتك

ibrahim

فني مجتهد يعمل بامانة ودقيق

Mahmoud Farag

يارب دايما نكون عند حسن ظنكم

Malak Fathy

جزاه الله خيرا علي مجهوده كتر الف خيره بصراحه محترم جدا وجه في المعاد مظبوط والحمد لله التكييفات شغاله ممتاز الان

Mahmoud Farag

شكرا جزيلا لحضرتك

Maryam

جه ف المعاد و عمل شغل كويس جدا جدا ربنا يكرمه

Mahmoud Farag

شكرا جزيلا لحضرتك

Alvin Leota

Mahmoud did a great job! He fixed 3 of our airconditioners.

Mahmoud Farag

thanks

Ahmed

very commited and clean

Mahmoud Farag

thank you

samir

الفني محترم و ملتزم بالموعيد مع الدقة في الشغل و النظافة.

Mahmoud Farag

ربنا يخليك يا فندم ده من زوقك حضرتك

samah

كله تمام مرسي جدا

Mahmoud Farag

تحت امرك يا فندم

noran

شكرا بشمهندس محمود علي الخدمه الجميله

Mahmoud Farag

الشكر لله يافندم تحت امر حضرتك

Problem Description

Address

Date

Saturday 20 April

Sunday 21 April

Monday 22 April

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Friday 3 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon