Ali Mahmoud Ibrahheem - Gypsum Board Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Gypsum Board > Ali Mahmoud Ibrahheem

Ali Mahmoud Ibrahheem

Gypsum Board
Done Orders
27
Reviews Count
24

Reviews

Ahmed Hafez

قمة في الاحترام و الالتزام و الاتقان

سامح

ممتاز

Mustafa

was good enough

Ali Mahmoud Ibrahheem

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Marwan Mohamed

ممتاز جدا

Ali Mahmoud Ibrahheem

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Amr Abd El-Monaem

انسان محترم وواجهة مشرفة للشركة ربنا يباركله

Ali Mahmoud Ibrahheem

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Radwa Zauton

تسلم ايدك و شكرا علي المجهود

Mohamed

good

Mohamed Habib Elkordy

ماشاء الله و لا قوة الا بالله من افضل الفنيين خلقا و عملا أنصح الجميع بالتعامل معه

Ali Mahmoud Ibrahheem

تسلم يا دكتور وسعيد بمعرفة حضرتك

karim

مواعيد محترمه

Salah El Din

شكراً اخ علي ، شغلك ممتاز و مثال للفني. المتقن لعمله و ناهيك عن اخلاقه و احترامه

Ali Mahmoud Ibrahheem

انا والشركة تحت امرك فى اى وقت وسعيد كمان بمعرفة حضرتك

Salah El Din

شكرا. اخ علي ، شغلك محترم و مثال للفني المتقن لعمله و ناهيك عن اخلاقه و احترامه

Salah El Din

شكراً اخ علي شغلك محترم و مثال للفني المحترم و المتقن لعمله و

Kareem ElZeftawy

أرشح أستاذ علي لجميع أصدقائي

Ali Mahmoud Ibrahheem

حبيبى استاذ كريم ربنا يباركلك وانا وفيكساوى فى خدمتك فى اى وقت

Mohamed Magdi

راجل محترم

Ali Mahmoud Ibrahheem

متشكر لزوق حضرتك استاذ محمد حبيبى

Mohammad Shafeeq

Shokrb leek ya Ali.

Ali Mahmoud Ibrahheem

استاذ محمد سعيد بمعرفة حضرتك وانا والشركة فى خدمتك

Mohammed Gaber

Great

ammar

انسان محترم ومتقن لعمله وامين .

Ali Mahmoud Ibrahheem

متشكر جدا لزوق حضرتك يا استاذ عمار وانا والشركة تحت امرك فى اي وقت

ammar

انسان محترم ومتقن لعمله وامين .

Mohammed Gaber

محترم وملتزم

Ali Mahmoud Ibrahheem

تسلم يا هندسة ويباركلك ربنا في احمد

Ahmed Abdallah

على شخص خلوق و ملتزم و سريع فى التسليم

Ali Mahmoud Ibrahheem

مشكور جدا جدا يا هندسة وانا والشركة في الخدمة في اي وقت

ahmed

استاذ علي شخص محترم ومنضبط في شغله وصبور شكرا جزيلا علي شغلك الدقيق و تعاملك المحترم

Ali Mahmoud Ibrahheem

استاذ احمد حبيبي شركه فيكساوي تسعي داءما ان تخدم عملاءها الكرام

عمرو النجار

نفس

عمرو النجار

شخص محترم و خلوق و صنايعي شاطر ملتزم بمواعيده و مش غالي

عمرو النجار

محترم و ملتزم بالمواعيد

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon