Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim - Tiling Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Tiling Works > Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

Tiling Works
Done Orders
28
Reviews Count
13

Reviews

Hanan Sayed

v

mohamed ibrahim

الراجل كان زوق و محترم و شغلة كويس

Hanan Badr

جيد جدا

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Adel ElMahrouky

very bad timing الراجل غير ملتزم بمواعيده بالمرة

عمرو

الفني جيد للغايه وسريع وحريص علي نظافه المكان بعد العمل

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Ahmed Bakr Sadat

تجربة أولى وناجحه وعمل جيد وإحترام في كل شيئ

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

شكرا ليك يااستاذ احمد

Ahmed Alashrafy

رجل محترم وشغله ممتاز

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

شكرا ياباشا

Ahmed

فريق عمل ممتاز أنجز العمل في سرعة كبيرة وبجودة ممتازة

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

متشكر جدا

Ahmed Khaled

ضمير و موعد ممتاز وسرعه وفريق عمل محترم

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

متشكر جدا علي احترامك

ebrahim Mohammed Sharaf

انسان ممتاز و محترم جدا

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

ربنا يباركلك اشكرك علي ذوقق

عائشة

ممتاز وعنده ضمير وشاطر

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

شكرا لكي يابشمهندسه

menna

شغله نضيف

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

شكرا علي لواجب

Ahmed Maher Elshazly

good work

Abdel-Halim Gomaa Abdel-Halim

شكرآ

Problem Description

Address

Date

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Sunday 30 June

Monday 1 July

Tuesday 2 July

Wednesday 3 July

Thursday 4 July

Friday 5 July

Saturday 6 July

Sunday 7 July

Monday 8 July

Tuesday 9 July

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon