Mina Bedeir Bolis - Plumber

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Plumber > Mina Bedeir Bolis

Mina Bedeir Bolis

Plumber
Done Orders
58
Reviews Count
46

Reviews

محمد معتصم

مواعيد مظبوطة، قمة فى الاحترافية و الاحترام فى العمل، يهتم بنظافة المكان أثناء العمل

محمد فاروق محمد

mahmoud

شكرا

Saif Eldeen

شخص محترم وشغله احترافى

محمود حسن

ملتزم فالميعاد وقمه فى الاحترام والضمير وشغل ممتاز

Walid

شخص محترم و ملتزم

نادر أحمد علي

قام باصلاح تسريب بحوض المطبخ نتيجة عدم تقفيله جيدا من سباك سابق تباعكم

Ahmed Ashraf ElSherif

جيد جدا

سيد فرج

شكرا جزيلا

David Nashed

مينا قدم خدمة ممتازة. رحل محترم. يدقن صنعته. ينجز عمله في وقت قصير. يحترم المواعيد.

Michel N. Nemr

جاء ف الميعاد وعمل كل المطلوب

rozy nashaat

التكلفة عالية اوي اوي ده احنا غيرنا جلدة حنفية

Yousef Shaffik

سريع و امين

روماني

رجل محترم و شغل كويس

ahmed

good

Fady Fanous Fawzy

جيد

Abdullah El Mosallamy

very good

ES Helaly

تمام في المواعيد

محمد النوبي

شكرا

mahmoud

very good

هانى بدوى

ليس جيد

Amr alaa

.

Moataz Saadany

شغل محترم

Hesham Mahmoud Shalaby

Reliable Technician & honest one... Straight forward & pleasant personality...

Somaya Ghanem

كان شغل بسبط دبط قنطرة حنيفة مياه و ثمن غالي و تأخر علينا و لكن اتصل

Amr Ramadan

good

Ahmed El-Masry

.

Mohamed Hamido

/توقيت ممتاز و راجل محترم

مهند سيف

سباك أمين وشاطر...

Ahmed Andy

محترم جدا و محترف

Khaled Mohamed

Perfect

احمد ابراهيم

دقيق في مواعيده وبيرجع للعميل لاخد موافقته قبل العمل ومحترم

Yousef Shaffik

ممتاز و محترم و امين

Abdel Rahman Elleithy

good

Taher M. Elgeoshi

ممتاز وملتزم في مواعيده ومحترم ومتمكن ومستعد بكامل ادواته ... سريع مع جوده ممتازه

Mostafa Mosaad

محترم

Karim Ahmed Soliman

ممتاز و ملتزم ينصح به

Mostafa Mosaad

محترم

Mina Magdey Fahem

محترم

Ahmed Abdrabboh

صنايعي مهذب و منجز

حازم اسماعيل

عمل كل المطلوب بجودة عالية

Amira fouad

Commitment to time, and getting the spare parts ina quick manner

Mohamed Zaky

good timing

Mohamed Zaky

good timing

Mostafa el Kassas

لم يتم حل المشكلة و لاكن ليس بسبب الفني

Medhat Elfaramawy

النظافة في قمة السوء . الشغل مش بطال .

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon