Mahmoud gamal - Electrician

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Electrician > Mahmoud gamal

Mahmoud gamal

Electrician
Done Orders
5
Reviews Count
3

Reviews

Lolo Ahmed

طلب ٢٠٠ ج ولم يفعل شئ سوي التسليك

Mahmoud gamal

نعتذر لعدم الحصول على رضاكم برجاء أفادتنا كيف لفيكساوي أن تحسن تجربتكم معنا

محمد حامد

بصراحة انسان محترم ولحقنى فى وقت صعب محطة مياة كانت شبه متوقفة وفوجأت من السعر كان منخفض جدا لمشوارة

Mahmoud gamal

شكرا استاذ محد دة واجب

yasmeen

ما شاء الله شخص محترم وشاطر في مهنته البوتجاز كان واقف بقي له شهر او أكتر وصنايعية كتير كانوا بيفتوا بس هو صلحه وظبطه شكرا ياأستاذ محمود علي تعبك

Mahmoud gamal

شكرا استاذة ياسمين اتمنى ان اكون عملت على الوجة المشرف

Problem Description

Address

Date

Saturday 20 April

Sunday 21 April

Monday 22 April

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon