mahmoud khamis mohamed - Air Conditioning Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Air Conditioning > mahmoud khamis mohamed

mahmoud khamis mohamed

Air Conditioning
Done Orders
18
Reviews Count
8

Reviews

Ahmed Elashrafi

انصح بالتعامل

mahmoud khamis mohamed

شكراا ليك يافندم

Hesham Eltoukhy

ممتاز

mahmoud khamis mohamed

شكرااا ليك

Sinbad Alex

ممتاز جدا وخلوق

mahmoud khamis mohamed

شكراا ليك ويارب ديمااا نكون عند حسن ظنك بنا

Mohamed Saeid

احسن صنايعي اتعاملت معاه

mahmoud khamis mohamed

شرف ليا يا فندم

Mohamed Afify

جيد جدا

mahmoud khamis mohamed

شكرا ليك يا فندم تشرفت بخدمه حضرتك

Doaa Gabr

راجل اخلاق و محترم

mahmoud khamis mohamed

شكراا ليكي يافندم ونتمني نكون دائماا عند حسن ظنك بنا

Eslam Sabry

جيد جدا

mahmoud khamis mohamed

تسلم اباشمهندس تحت امر حضرتك

Salma Yahia

جيد

mahmoud khamis mohamed

شكراا يافندم وتشرفت بخدمة حضرتك

Problem Description

Address

Date

Tuesday 18 June

Wednesday 19 June

Thursday 20 June

Friday 21 June

Saturday 22 June

Sunday 23 June

Monday 24 June

Tuesday 25 June

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Sunday 30 June

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon