kimo gaber ismail - Tiling Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Tiling Works > kimo gaber ismail

kimo gaber ismail

Tiling Works
Done Orders
13
Reviews Count
6

Reviews

Ehab Darwish

كيمو محترم جدا للكذا سبب ١- الراجل جه في الميعاد اللي اتفقنا عليه ٢-سمع مني عايز اعمل ايه في السيراميك ٢- اقترح حاجات انا مكنتش واخد بالي منها ٣- نيجي بقا للشغل: بيخدم كويس جدا في الاسمنت والفراغات عملها كويس جدااا ٤- عنده ضمير وفعلا اللي بقوله عليه بيعمله ٥- مريح في التعامل مش عايز فلوس وخلاص هو عايز الشغل يطلع كويس وبعد كدة الفلوس ٦- انصح الناس بجد بالتعامل مع كيمو وفيكساوي ناس فاهمة هي بتعمل ايه

kimo gaber ismail

باشمهندس إيهاب ربنا يباراكلك ألف شكر على تعليقك (على وضعك) يا بشمهندس

Mahmoud Samy

شخص محترم جدا و بيحافظ علي نضافة المكان و شغله كمان كويس جدا و كان ف كل تفصيلة بيرجع ليا عشان ياخد رأيي و اسمع رأيه .. بجد بشكره علي شغله و مجهودة

kimo gaber ismail

أستاذ محمود ربنا يباراكلك ألف شكرا على تعليقك كلك ذوق تحت أمرك في اي وقت

خالد عرفة

جيد ، سريع ، نظيف

Sherif Darwish

صنايعي ملتزم، محترم، فنان، ومريح في التعامل

kimo gaber ismail

أستاذ شريف ألف شكر على تعليقك تحت امرك في أي وقت

Asmaa Adel

التطبيق ما بعت التسعيرة والحساب

kimo gaber ismail

بشمهندسة عتوصلك رسالة على الابلكشن

حماده محمد

انسان محترام جدا ومعلم في شغله كل الشكر له

kimo gaber ismail

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Problem Description

Address

Date

Monday 17 June

Tuesday 18 June

Wednesday 19 June

Thursday 20 June

Friday 21 June

Saturday 22 June

Sunday 23 June

Monday 24 June

Tuesday 25 June

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon