Mohamed Hosney Esmaiel - Air Conditioning Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Air Conditioning > Mohamed Hosney Esmaiel

Mohamed Hosney Esmaiel

Air Conditioning
Done Orders
28
Reviews Count
22

Reviews

Abdullah El Mosallamy

محترم و امين جدا .. شكرا يا فنان

Mohamed Hosney Esmaiel

حبيبى يا استاذ عبد الله ومتشكرين علة ذوق سعتك وتحت امرك ويا رب نكون عند حسن ظنك

Hazem Moheb

محترم

Mohamed Hosney Esmaiel

تسلم يا هندسه ده من ذوق سعتك وتحت امرك

Zizi Ghonim

فني متميز وامين للغايه

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى لحضرتك يا استاذه وتحت امرك فى اى حاجه

Magda Elgamal

very polite and honest

Mohamed Hosney Esmaiel

tanks

Om Abdullah Alzomar

محترم وشاطر

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى لذوق حضرتك

fawzy

good

Mohamed Hosney Esmaiel

shanks

mohamed eissa

great service

Mohamed Hosney Esmaiel

عاجز عن الشكر لحضرتك

Eslam Sallam

جيد

عادل

محمد خلوق ومتقن في عمله .

Mohamed Hosney Esmaiel

تسلم يا فندم ميرسى لذوق حضرتك وتحت امرك فى اى حاجه

Mohamed Zain

محمد فني كويس وانجزلي الشغل ربنا يوفقك

Mohamed Zain

محمد فني كويس وانجزلي الشغل ربنا يوفقك

Mohamed Hosney Esmaiel

تسلم يا هندسه ميرسى لذوق حضرتك

يحيى زكريا

استاذ محمد ممتاز و فاهم و شاطر و سريع ماشاء الله 100%

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى لحضرتك يا دكتور يحيى يا رب اكون عند حسن ظنك حضرتك

Nour farag

نتيجة ممتازة

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى لحضرتك يا فندم

Mazen Soloz

فني محترف، وشخص خلوق و ملتزم. شكرا فيكساوي

Mohamed Hosney Esmaiel

ده كله من ذوق سعتك وتحت امرك؟

Khaled

v good

Mohamed Hosney Esmaiel

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Ammar Yasser Gado

very good

Mohamed Hosney Esmaiel

thank you

mahmoud

ممتاز جدا ومنظم للغايه

Mohamed Hosney Esmaiel

تحت امرك يا م.محمود ده كله من ذوق سعتك

Sameh Khalil

من أريح الناس في الشغل

Mohamed Hosney Esmaiel

يا رب نكون عند حسن ظنك

Ahmed Hamouda

رجل محترم جدا وتعامله في منتهي الاحترام

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى مستر احمد؟

Hamdy El Zayat

منتهي الاحترام والحرفيه في الشغل

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى استاذ حمدى تحت امرك فى اى وقت وفى الخدمه؟

Mohamed Moussa

ممتاز وملتزم بمواعيده

Mohamed Hosney Esmaiel

ده كله من ذوق سعتك وتحت امرك فى اى حاجه؟

shenouda

تعامل محترم و أمين وأنصح بالتعامل معه

Mohamed Hosney Esmaiel

ميرسى ا.شنوده

Problem Description

Address

Date

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Friday 3 May

Saturday 4 May

Sunday 5 May

Monday 6 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon