mostafa khamis - Painter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Painting Works > mostafa khamis

mostafa khamis

Painting Works
Done Orders
9
Reviews Count
4

Reviews

حسام سليمان

لم يتم العمل نهائيا

mostafa khamis

لم يصلنا منك اي اوردر للعمل ارجو التواصل مع الاداره الهندسيه

Mahmoud Mohamed

سعيد جدا بالشغل اللى عمله احترافية والتزام جيد جدا وان شاء الله بكون بينا شغل تانى

mostafa khamis

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Ahmed Shawer

استغلالى و نصاب ياريت محدش يتعامل معاه

mostafa khamis

انا ولا استغليتك ولا نصبت عليك كان ف اختلاف ف الشغل ولما تبين ان ليك جزء متبقي رجعناهولك واتعملك الشغل علي اد الفلوس اللي دفعتها مش هقول فيك غير حسبي الله ونعم الوكيل

lamia Rizk

محترم جدا

mostafa khamis

شكرا لحضرتك لمياء هانم سعيد بلعمل مع حضرتك

Problem Description

Address

Date

Saturday 20 April

Sunday 21 April

Monday 22 April

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon