Walid Mohamed Eid - Aluminium Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Aluminium Works > Walid Mohamed Eid

Walid Mohamed Eid

Aluminium Works
Done Orders
4
Reviews Count
4

Reviews

احمد بدوي

صنيعي شاطر وفاهم وايده نظيفه

Walid Mohamed Eid

الله يحفظك يا باشا مهندس وبأذن الله معرفة خير

محمد طه

لم يتم الحصول على الجودة المطلوبة مع ارتفاع السعر

Walid Mohamed Eid

حضرتك عامل فكسيد جوه شباك السعد 70*47 اللي هو مكان تكييف ومتفق معاك علي السعر وجبتهولك ف الوقت المحدد وغير كده عملتلك شغل محسبتكش عليه والاخر تقولي جوده علي الصيانه عمتا شكراا ولو واجهتك مشكله تاني ياريت مترحعليش

Muhammad Elbably

ملتزم وشغل كويس

Walid Mohamed Eid

الله يحفظك استاذ محمد

ranim salah

محترم جدا و ذوق و شغله نظيف..

Walid Mohamed Eid

الف شكر يا افندم

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon