Yasser Elsayed Mohamed - Plumber

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Plumber > Yasser Elsayed Mohamed

Yasser Elsayed Mohamed

Plumber
Done Orders
62
Reviews Count
57

Reviews

Ahmed Sayed Montaser

جيد

Walid Mohammed Ramadan

ممتاز

Walid Roushdy Abo Basha

جيد جدا

amr khaled

Mohamed Sabbah

محترم و مواعيده كويسة جداً، المشكلة انه جاء مرتين و مع ذلك لم تحل المشكلة

Milad Refaat

ايضا ممتاز ودقيق فى عملة

amr

ممتاز

Yasser Fayed

محترم وسريع

Bito100@gmail.com

أخلاق عاليه وكفاءة وسرعه في العمل

د.محمد فايد

شاطر ومجتهد ونظيف

عادل خوجة

خبرة جيدة والتزام

SA RA Abo Elanen

تجربة ممتازة ومواعيد مزبوطة ومحترم جدا وان شاء الله مش اخر تعامل

Aiman Hafez

perfect w gada3

ghada samir

محترم جدا و زوق و سريع و انجز المهمه المطلوبه بجوده عاليه

Lotfy

Adel Elagori

شكرا

Ahmed Tawash

.

Ahmed Tawash

.

الأسم علي احمد بدير

السلام عليكم الشغل كويس بس الحنفيه لسه بتنقط .الرجاء إرساله ثانيا للنظر في السبب ولكم جزيل الشكر

Mohamed Hamdy

فني محترم و خلوق

Ahmed Tawash

محترم و فاهم شغله كويس .

Mahmoud Gaber

شكرا ياسر بيه

جمال بلال

بالمجمل شاب ملتزم وجيد في عمله

شريف ابراهيم

مواعيد مظبوطة و راجل مهذب و عنده ضمير . الله ينور

Howayda Fawzy Mehelba

ملتزم فى الميعاد وشاطر لكن السعر مرتفع جدا على تركيب غسالة

Ahmed yassin

شكرا

Ahmed yassin

شكرا

ايهاب عادل

ممتاز و محترم فى مواعيده

Ahmed Abdelhalim

ممتاز

Ossama Sadek

شاب جدع ذو خلق و احترام عالي ، و بينجز و شاطر جدا

Ossama Sadek

شاب جدع ذو خلق و احترام عالي ، و بينجز و شاطر جدا

Tharwat Said

ممتاز

Tharwat Said

ممتاز

حسن ثابت

انا كلمته بعد ساعتين لاني لقيت تنقيط تاني من صرف الحوض اللي صلحه وهو وعد ييجي بكرة يشوفه

احمد ادم

.

احمد ادم

.

احمد ادم

.

احمد ادم

.

احمد ادم

.

Nahla Nabil

خلوق ولكنه لم يحل المشكلة

احمد ادم

.

احمد ادم

.

احمد ادم

.

amr khaled

ممتاز جدا

amr khaled

ممتاز جدا

Ahmed Salah

Very nice

Hala Khalil

مجتهد ومؤدب وعارف شغله

امجد محمد

ممتاز وسريع ومحترم

Mark Michael Gad

جيد

أحمد عبد المنعم

ممتاز في عمله و سريع

Baher Ali Maher

اتقان و احترام

Wael Hussien

اتقان و احترام

Kareem Badawy

محترم جدا و دقيق في شغله

اسامة

شكرا جزيلا

اسامة

بارك الله فيك

اسامة

الهدوء و الالتزام بالموعد و أداء المهام المطلوبة بتخطيط سليم و حرفية

fixawy bot

good

Problem Description

Address

Date

Sunday 16 December

Monday 17 December

Tuesday 18 December

Wednesday 19 December

Thursday 20 December

Friday 21 December

Saturday 22 December

Sunday 23 December

Monday 24 December

Tuesday 25 December

Wednesday 26 December

Thursday 27 December

Friday 28 December

Saturday 29 December

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon