Ahmed Mohamed Hanfy - Air Conditioning Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Air Conditioning > Ahmed Mohamed Hanfy

Ahmed Mohamed Hanfy

Air Conditioning
Done Orders
9
Reviews Count
3

Reviews

وليد صلاح على

ملتزم و محترف

عبدالله

المشكلة لم يتم حله بالكامل

Ahmed Mohamed Hanfy

انا قولت لحضرتك المساحه بتاعه الغرفه كبيره على جهاز واحد ونصف حصان الغرفه تقريبا7*4والجهاز اشتغل كتير من غير فريون بناء عليه الكباس ضعف وبعدين الجهاز يونيون اير وبقاله حوالى خمس سنوات لو حضرتك حابب تحل المشكله نغير الكباس وانا قمت بملاحظه حضرتك ان الفنى اللى ركب الجهاز على المساحه الموجوده بالغرفه غلطان لان المساحه كبيره على الجهاز وانا تحت امر حضرتك وحضرتك كلمتنى وقولت لحضرتك انى جايلك النهارده لقياس امبير الكباس يعنى ماقفلتش تليفونى ولا ماردتش على حضرتك وعلى العموم شوف اللى يرضى حضرتك وانا تحت امرك

فيكساوى

فني تم اختياره من قبل فريق عمل فيكساوي على أعلى مستويات من الكفاءة وبعد تخطيه كل الاختبارات الفنية والشخصية

فيكساوى

فني تم اختياره من قبل فريق عمل فيكساوي على أعلى مستويات من الكفاءة وبعد تخطيه كل الاختبارات الفنية والشخصية

Problem Description

Address

Date

Sunday 21 July

Monday 22 July

Tuesday 23 July

Wednesday 24 July

Thursday 25 July

Friday 26 July

Saturday 27 July

Sunday 28 July

Monday 29 July

Tuesday 30 July

Wednesday 31 July

Thursday 1 August

Friday 2 August

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon