Abdullah Khamis Rmdan - Electrician

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Electrician > Abdullah Khamis Rmdan

Abdullah Khamis Rmdan

Electrician
Done Orders
16
Reviews Count
12

Reviews

نهي

شاب مؤدب شاطر في شغله ومحترم اوصي بيه في شغل كهرباء

Abdullah Khamis Rmdan

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

amr

جيد

Abdullah Khamis Rmdan

شكرا يافندم

amr

شغله نضيف ارشحة للمهمات السريعة

Abdullah Khamis Rmdan

اشكرك وشكرا لترشيح حضرتك

amr

شغلة نضيف، ارشحة للمهمات السريعة

Abdullah Khamis Rmdan

شكرا لحضرتك يافندم وتشرفت بمعرفه حضرتك

yasmin

excellent

Abdullah Khamis Rmdan

Thank you I have the honor to know you

Rasha Farouk

عبد الله انسان محترم و شاب مجتهد و يتمتع بطولة البال ان شاء الله مش اخر تعامل

Abdullah Khamis Rmdan

دة شرف ليا يافندم تكرار التعامل وتشرفت بمعرفه حضرتك

Ahmed Zaki

أداء متمير و في وقت قصير

Abdullah Khamis Rmdan

تحت امرك وتشرفت بلتعامل مع سيادتكم

Ahmed Zaki

أداء ممتاز و في وقت قصير

Abdullah Khamis Rmdan

نحن في الخدمه وشكرا علي حسن المعامله

Ahmed Zaki

أداء ممتاز و في وقت قصير

Abdullah Khamis Rmdan

تشرفت بحضرتك

Zaki Noureldin

شاب محترم و ملتزم بالميعاد و شغله نضيف

Abdullah Khamis Rmdan

تشرفت بمعرفتك

Hassn Mohamed

عبدالله ملتزم ولديه الدقة والسرعة في الأداء

Abdullah Khamis Rmdan

شكرا لحضرتك وتشرفت بمعرفتك

Amr Ahmed

قمة في الذوق والالتزام والحرفية.. انصح اي حد بية

Abdullah Khamis Rmdan

شكرا لحضرتك حضرتك انسان محترم وتشرفت بمعرفت حضرتك

Problem Description

Address

Date

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Friday 3 May

Saturday 4 May

Sunday 5 May

Monday 6 May

Tuesday 7 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon