amr ahmed abu Alftouh - Gypsum Board Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Gypsum Board > amr ahmed abu Alftouh

amr ahmed abu Alftouh

Gypsum Board
Done Orders
7
Reviews Count
4

Reviews

Abdullah

respectful

amr ahmed abu Alftouh

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Usama M. Essawy

بجد فني ممتاز جدآ جدآ.. انا كنت خايف بصراحه في الأول بما انه اول طلب بس بجد حاجة عشرة علي عشرة و اكيد هطلب اكتر من فني تاني من خلال البرنامج عشان نكمل باقي الشغل في الحمام.... استاذ عمرو قمة في الاحترام و الأدب و الحرفية... شكراً لحضرتك يا استاذ عمرو

amr ahmed abu Alftouh

متشكر جدا يا استاذ أسامة ربنا يتم عليك بخير

Karim Samir

...

amr ahmed abu Alftouh

متشكر جدا يا استاذ كريم

rana eldabe

perfect finishing, very decent..a bit slow but that is to ensure the great finishing

amr ahmed abu Alftouh

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Problem Description

Address

Date

Saturday 20 April

Sunday 21 April

Monday 22 April

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon