Ahmed Abd Elhameed - Carpenter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Carpenter > Ahmed Abd Elhameed

Ahmed Abd Elhameed

Carpenter
Done Orders
19
Reviews Count
14

Reviews

Ahmed

h

Ahmed Abd Elhameed

مش عارف اشكرك ازاى

يحيى الشلقاني

شكرا يا بشمندس احمد ربنا يكتر من امثالك

Ahmed Abd Elhameed

والله والله والله ده من زوقك

احمد حامد

Way too expensive

Ahmed Abd Elhameed

for every thing which we do

Dina Hamouda

great service

Ahmed Abd Elhameed

tanksyou

Rafik

داءوب فى أداء عملة و صنايعى جيد

Ahmed Abd Elhameed

شكرا

Gamal said

رجل ملتزم بالميعاد وشغله ممتاز شكرا جزيلا استاذ أحمد

Ahmed Abd Elhameed

شكراً جزيلا ا/جمال على أجمل تعليق

Ziad Mokhtar

شكرًا

Ahmed Abd Elhameed

سعيد جدا بمعرفة حضرتك وشكراً جزيلا

Ahmed Galal

ممتاز ودقيق في عمله وموعيده

Ahmed Abd Elhameed

شكرا جزيلا على زوق حضرتك يا دكتور احمد

Deyaa Eldein Ali

ممتاز و خلوق و انهي كل المطلوب بحرفية تامة

Ahmed Abd Elhameed

سعيد جدا بمعرفة حضرتك وشكراً جزيلا

Ehab Essam

محترم وملتزم جدا وشاطر بس غالي شوية

Ahmed Abd Elhameed

فكساوى بتقول ليك أهلا بيك من احسن عملائها

Mohamed Fekry Aiad

Good, Quality + timing wise

Ahmed Abd Elhameed

thank you l am happy for o with you

Ahmed Hossam

شكرا

Ahmed Abd Elhameed

بارك الله فيك يا ا/احمد وعلى امل فى عمل اخر

Tarik Misk

مواعيد محترمه و خدمه جيده و فنى ماهر

Ahmed Abd Elhameed

شكرا لزوق حضرتك يا دكتور

Ahmed Hossam

شكرا

Ahmed Abd Elhameed

تحت امرك

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon