rmdan mohamed ahmed ali - Painter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Painting Works > rmdan mohamed ahmed ali

rmdan mohamed ahmed ali

Painting Works
Done Orders
21
Reviews Count
18

Reviews

Mahmoud Adel

ملتزم بالمواعيد و شغل نضيف و سريع

rmdan mohamed ahmed ali

ألف شكر يا فندم و كلو من زوقك حبيبى

Mora El-Mekkawy

ممتاز الله يباركلك محترم جدا ومنضبط فى مواعيده

rmdan mohamed ahmed ali

ألف شكر يا فندم و كول من زوقك

Mohamed Habib Elkordy

ماشاء الله و لا قوة الا بالله ملتزم في المواعيد ودقيق فى عمله بارك الله فيك

rmdan mohamed ahmed ali

كول من زوقك يا فندم كلو من زوقك و ربنا يحفظك شكرا

m

.

rmdan mohamed ahmed ali

حبيبي

m

شخص محترم وملتزم في مواعيده وشغله ممتاز

rmdan mohamed ahmed ali

ربنا يخليك افندم

m

شخص محترم وملتزم في مواعيده و شغله ممتاز

rmdan mohamed ahmed ali

شكرنا منك افندم

m

شخص محترم وملتزم في مواعيده وشغله ممتاز

rmdan mohamed ahmed ali

شكرنا منك افندم

Mahmoud El Dakak

رجل محترم و ملتزم و متعاون مع الزبون ...شكرا

rmdan mohamed ahmed ali

شكرنا يا فندم ربنا يخليك

abdulrahman

A

rmdan mohamed ahmed ali

شكران يا فندم

رحاب

بجد راجل محترم جدااااا وذوق جدااااا والشغل فعلا جميل وكفاية أنه مريح فى التعامل معاه ميرسي جداااااا

rmdan mohamed ahmed ali

ربنا يخليكى ياوفندم وده حاجه تشرفني ياوفندم و كولو من زوق ياوفندم

Soha Soliman

شغله دون المستوى

rmdan mohamed ahmed ali

شكران منكي يا فندم

عبدالحميد مجدي

راجل محترم

rmdan mohamed ahmed ali

ربنا يخليك يا فندم

Nadine Abd El-Ghany

good job

rmdan mohamed ahmed ali

الف شكران يا فندم

Gamal said

راجل محترم جدا وملتزم شكرا أستاذ رمضان

rmdan mohamed ahmed ali

كلو من زؤك وربنا يخليك افندم

amr mokhtar

جيد جدا

rmdan mohamed ahmed ali

ربنا يخليك افندم

Mohammed Abdelaal Ahmed

الجودة أقل من المتوسط

rmdan mohamed ahmed ali

شكران منك اوي

Shaymaa Mahmoud

اسلوب التعامل والنظافه غير مرضي. الميعاد والجوده والسرعه جيدجدا

rmdan mohamed ahmed ali

انا نقاش مش عامل نظافه شكرا

داليا السيد صادق

.

rmdan mohamed ahmed ali

شكران ربنا يخليك

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon