Ahmed Nasr Egela - Electrician

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Electrician > Ahmed Nasr Egela

Ahmed Nasr Egela

Electrician
Done Orders
11
Reviews Count
9

Reviews

shaymaa

استاذ احمد شاطر ماشاء الله عليه ومنظم وامين

Ahmed Nasr Egela

ربنا يخليكى يا مدام شماء

Haitham Amin

ممتاز

Ahmed Nasr Egela

شكرا جدا

عمر محمود

شخص محترم و فاهم

Ahmed Nasr Egela

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

عمر محمود

شخص محترم و فاهم

Ahmed Nasr Egela

شكرا جدا لحضرتك

انس زيدان

محترم جدا جدا

Ahmed Nasr Egela

شكرا جدا لحضرتك استاذ على

karim abbas

ممتاز

Ahmed Nasr Egela

شكرا استاذ كريم

Mostafa Omara

بالتوفيق بإذن الله

Ahmed Nasr Egela

شكرا لحضرتك

Zienab Kamal

ممتاز وربنا يبارك له وهبقى اجيبه بعد كدة

Ahmed Nasr Egela

متشكر جدا لذوق حضرتك

Mohamed Obaid

شخصية محترفه ومحترمه

Ahmed Nasr Egela

شكرا جدا يا استاذ محمد

Problem Description

Address

Date

Sunday 16 December

Monday 17 December

Tuesday 18 December

Wednesday 19 December

Thursday 20 December

Friday 21 December

Saturday 22 December

Sunday 23 December

Monday 24 December

Tuesday 25 December

Wednesday 26 December

Thursday 27 December

Friday 28 December

Saturday 29 December

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon