Hamdy Nabil Ebrahim - Painter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Painting Works > Hamdy Nabil Ebrahim

Hamdy Nabil Ebrahim

Painting Works
Done Orders
15
Reviews Count
10

Reviews

Alaa Al-din Salama

شغله احترافي وأخلاقه عالية جدا وأتم الشغل على أكمل وجه وساعدنا في كذا حاجه... فعلا يعتمد عليه وانجز المطلوب في وقت قصير.

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Ahmed Hafez

التزام بمواعيد العمل و نظافة و جودة عالية

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Dina Eldabbagh

ممتاز انجز عمله بسرعة واتقان

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Mohamed Hassanein

شخص محترم وفاهم شغله كويس

Hamdy Nabil Ebrahim

يسلم زوقك يارب

ahmed ibrahim

good timing

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Basmah Moussa

الاتزام غي الميعاد و الجودة تمام

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Mohamed Adel

انسان محترم جدا . وفاهم في شغله وملتزم في مواعيده ونظيف ومنظم وانا مبسوط جدا من التعامل معاه واكيد حتكون معايا في اي طلب مماثل .. متشكر جدا ليك

Hamdy Nabil Ebrahim

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

ibrahim

فهم سريع للمطلوب، ومرونة في التنفيذ، والتزام في المواعيد وأمانة .. ما شاء الله .. الله يبارك لك.

Hamdy Nabil Ebrahim

ربي يباركلك

Moustafa Fahmy

شاطر ومحترم بصراحه زى الفل

Hamdy Nabil Ebrahim

ربي يباركلك

Ahmed Abdelaziz Helmy

شخص محترم و ممتاز و خلوق جدا انصح بالتعامل معه

Hamdy Nabil Ebrahim

من زوقك الله يباركلك

Problem Description

Address

Date

Saturday 20 April

Sunday 21 April

Monday 22 April

Tuesday 23 April

Wednesday 24 April

Thursday 25 April

Friday 26 April

Saturday 27 April

Sunday 28 April

Monday 29 April

Tuesday 30 April

Wednesday 1 May

Thursday 2 May

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon