Ramy Shreif Zaghlol - Electrician

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Electrician > Ramy Shreif Zaghlol

Ramy Shreif Zaghlol

Electrician
Done Orders
14
Reviews Count
12

Reviews

Deyaa

انسان محترم جدا وممتاز ربنا يبارك فيك فرصة سعيدة حقيقي

Mohamed Hamdy

فني محترم و خلوق

Mona El Sahn

good

Mona El Sahn

good

Eslam El-Shorbagy

السعر مضاعف...واظن اني لن اطلب اي خدمات أخرى او انصح به بهذه الاسعار فقد دفعت ضعف السعر تقريبا

Ahmed Samir

Ahmed Samir

ahmed

رامي شخصية محترمة جدا و أنجز المطلوب في وقت قياسي بمهارة عالية.

مايكل منير

فاهم شغله و بيشتغل بنظام و بجوده و معرفه عالية

Hashem Abdul Karim

محترم جداً و اسلوبه راقي

Hashem Abdul Karim

رجل محترم جداً و شغله محترم و اتشرفت جداً بمعرفته

ahmed

سعدت بالتعامل مع شريف.. ملتزم بالمواعيد و أنجز الشغل المطلوب سريعا

Ramy Shreif Zaghlol

م/أحمد انا تشرفت بحضرتك وشكرا لك على الاهتمام

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon