moustafa abdelsamei3 - Electrician

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Electrician > moustafa abdelsamei3

moustafa abdelsamei3

Electrician
Done Orders
8
Reviews Count
5

Reviews

Mahmood Amr

Great job

Khadija Monem

thank u

moustafa abdelsamei3

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Isaac Magdy

السعر مرتفع جدا .. واظن ان السبب خطا في تقييم العمل وحاولت انا والفني الاتصال بالشركة لكن لم يرد احد فقمت انا والفني بتقييم العمل ودفعت مبلغ 200 جنية فقط مقابل العمل المطلوب

Amr Abdelhakim Amer

محترم و شاطر و ملتزم فى ميعاده و اسعاره معقوله

moustafa abdelsamei3

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Mohamed Abdel Aziz

أنا عملت شكوي أصلا.. لان الفني بعد ساعتين و نصف مش عارف يوصل و مش عارف يقرأ الخريطة و لا فاهم الوصف إزاي يوصل و بيروح أماكن بعيد و يكلمني منها و اوصفلة تاني و هكذا حتي استكفيت... و شحنت 50 جنية علي موبايله و شكرته.. و بعدين قرر إنه يرد علي الواتس و يقول إن الخريطة مش شغاله.. و كأنه بيثبت حاله إن ال مشكله مش منه... تسجيل المكالمات معايا لو محتاجينها في أي حاجة... و كمان صور الواتس و الشات بينا

moustafa abdelsamei3

شكرا للعميل المحترم ال انا عمال احايل فيه وجايله من اخر الدنيا واتأسفله كتير عشان التأخير وعشان يكمل تواصل اكتر لأتمام العمليه وحل مشكلته شكرا جدا لحضرتك ونحن كفنيين فكساوي نسعي دائمآ لارضاء العميل وحل وانجاز جميع المشاكل في اي وقت (اتشرفنا كتير بحضرتك)

Problem Description

Address

Date

Sunday 17 February

Monday 18 February

Tuesday 19 February

Wednesday 20 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Monday 25 February

Tuesday 26 February

Wednesday 27 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon