eslam mabrook - Air Conditioning Craftsman

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Air Conditioning > eslam mabrook

eslam mabrook

Air Conditioning
Done Orders
32
Reviews Count
17

Reviews

Mahmoud Abdel Hakim

.

Racha

عادي

yomna

very high price

John Saddak

ملتزم و محترم جدا

Mohammad Yahia

جيد جدا

Dido King

السعر مرتفع جدا مع العلم سعر القطعه100 جنيه

Anwer Mahmoud Mohamed

ممتاز

Mina Morad

لم يعمل المطلوب منة بل قام بعمل حاجة تانية مش بشتكى منها و غير كدة دفعت ١٠٠ جنية و دة اول اوردر ليا اافروض ليا خصم ٤٠ جنية و خدمة عملاء مش فاهمين حاجة اول و اخر تعامل بصراحة

salmaa

وصل متأخر عن الميعاد الذي تم الاتفاق عليه وهذا سبب بعض تأخير المواعيد

Andira Abd Elkader

عدم الالتزام بالميعاد المحدد فقط

Yossry Saad

سريع. وفاهم

noha madkour

جيد في العمل

Mahmoud Morsy

وصول في الميعاد. مهذب وامين

Ahmed Abdallah

محترم ومنظم ومجتهد ربنا يكرمه ويستحق ٧ نجوم من ٥

Ahmed Abdallah

محترم ومنظم ومجتهد ربنا يكرمه ويستحق ٧ نجوم من ٥

Ahmed Abdallah

محترم ومنظم ومجتهد ربنا يكرمه ويستحق ٧ نجوم من ٥

Fady Diab

راجل محترم وملتزم

Problem Description

Address

Date

Tuesday 16 July

Wednesday 17 July

Thursday 18 July

Friday 19 July

Saturday 20 July

Sunday 21 July

Monday 22 July

Tuesday 23 July

Wednesday 24 July

Thursday 25 July

Friday 26 July

Saturday 27 July

Sunday 28 July

Monday 29 July

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon